DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAKŁADKI Z NASZEJ OFERTY?

 

Są praktyczne

będą doskonałym prezentem dla klientów księgarni, bibliotek, wydawnictw, klubów czytelniczych, odwiedzających targi branżowe, kawiarnie i inne miejsca, w których chętnie czyta się wszystko, począwszy od romantycznej poezji po mrożące w żyłach krew kryminały. Tego typu gadżety sprawdzą się także jako prezenty dla gości weselnych. Nie zapominajmy też o uczniach i studentach! Nasze zakładki będą nie tylko doskonałym prezentem dla dzieci z okazji zakończenia szkoły, ale także przydatnym i efektownym gadżetem rozdawanym studentom na targach pracy!

 

Są efektowne

wykonane wg indywidualnego projektu mogą być wykończone na setki różnych sposobów. Ciekawe kształty, aplikacje, nity, ćwieki, metalowe oczka, przeszycia, kryształki, zakończenia z pomponów, chwościków, skórzane paski – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

 

Posiadają dużą powierzchnię reklamową

na zakładce zmieści się nawet długi tekst (np. życzenia), logo firmy, dowolna grafika i co tylko przyjdzie Państwu do głowy!

 

Cena

pomimo tego, że cena zależna jest od zastosowanych wykończeń, bez wątpienia możemy nazwać zakładki jednym z naszych najtańszych gadżetów.

 

Zobacz ofertę naszych zakładek!

 

Przykładowe realizacje

 

« 1 z 8 »